Zažijte zero waste
v práci

Připravujete CSR programy nebo řešíte ESG? Rozvíjíte ve Vaší firmě environmentální přístup? Pomůžeme Vám pronést udržitelnost do celého týmu. Zero waste odborně, inspirativně a interaktivně.

Co zažijete získáte?

Spokojení zákaznící:

M-ocean agency
Vladimíra HergetováCapgemini
Read More
“Brunch s přednáškou o zero waste byl perfektně připravený a pro všechny velmi inspirativní. Ve firmě jsme si s kolegy pochutnali na skvělé bezobalové snídani a během jídla poslouchali neformální přednášku o mnoha zajímavých tématech – recyklaci, bezobalových obchodech, kvalitě jídla a obecně o praktických tipech pro život bez odpadu. Komunikace byla od začátku do konce profesionální, milá a přátelská. Moc doufám, že se nám podaří ve firmě navázat ještě další spolupráci se Zerowasters.”
Ngoc Anh [Helena] Tran BaApify
Read More
“Přednášku jsme si u nás ve firmě velmi užili. Máme problém s velkým množstvím obalů z obědů, takže nám taková přednáška pomohla rozšířit povědomí, jak takové obaly třídit a hlavně jak a proč je dobré jim předcházet. Důležitější však je, že jsme si zní odnesli mnoho i do svého každodenního života, jak s věcmi zacházet, aby to mělo dopad, jaký chceme. Celá přednáška byla nesena ve velmi přátelském duchu, kdy byl velký prostor diskutovat o problémech a ptát se. Děkujeme tak Janě Vaníčkové, že nám takový praktický workshop připravila a celému Zerowasters týmu.”
Martina KafkováM-ocean agency
Read More
"Jsem rádi, že jsme našli expertního partnera na téma Život bez odpadu, který nám pomáhá inspirovat účastníky našich eventů k odpovědnějšímu životnímu stylu. Spoluprací se Zerowasters naplňujeme SDGs 17 - Partnerství ke splnění cílů. Jejich aktivity skvěle zapadají do našeho závazku organizovat event udržitelně a odpovědně."
Miriam BenešováDM drogerie
Read More
"Ráda bych Vám poděkovala za prezentaci na webináři. Přednášející byla úžasná, přirozená a obsahově vše měla skvěle připravené. I od posluchačů máme samé pozitivní ohlasy na Vaši část webináře, takže opravdu moc děkujeme."
Michaela LelkováActivity and Events Leader v IKEA, Praha
Read More
"Workshopy o bezobalovej domácnosti si naši zákazníci v rámci IKEA festivalu o udržateľnosti veľmi pochvaľovali a spoločnými silami se Zerowasters sme ich dokázali motivovať k prvým udržateľným krokom u nich doma."
Microsoft - Czech Republic
Read More
"Microsoft se přidal k iniciativě Climate Awarness Week, v jehož rámci jsme spolupracovali i s organizací Zerowasters. Děkujeme, že jste našim zaměstnancům předvedli, jak být ohleduplný k životnímu prostředí."
Previous
Next

Pokud vás naše nabídka zaujala, napište nám

Vyberte si akci pro vás

Přidejte se k opravdu zodpovědným společnostem,které prosazují udržitelnost.

 Balíčky přednášek a workshopů lze libovolně míchat a flexibilně upravovat.

Přednášíme v českém a anglickém jazyce.

Preferujeme živě, ale všechny přednášky můžeme realizovat i ONLINE.

1. Edukační stánek: venku nebo uvnitř

Potkejte se s námi na Vaší akci u našeho stánku. Ukážeme Vám, jaké to je žít bez odpadu, probereme otázky, které Vás zajímají. Přijďte podle toho, kdy se Vám to hodí a na jak dlouho potřebujete, a může to trvat klidně celý den.

Na co se můžete těšit:

Zažij zero waste v práci

2. Snídaně: zdravě, chutně a udržitelně

Learn and Brunch program umožňuje, aby Váš tým téma zero waste doslova ochutnal. Vzdělávání všemi smysly a v dobré pohodě. Osvěžte si přednášku nabídkou chutných a kvalitních potravin bez obalu.

Zažij zero waste v práci

Na co se můžete těšit:

3. Workshopy

Naučte se na 30 – 60 minutovém workshopu, jak si doma vyrobit ekologickou a přírodní kosmetiku nebo drogerii, která nemá negativní vliv na člověka ani na přírodu.

Vyrobte si:

4. Zero waste kvíz

Perfektní volba pro zábavu na firemní večírek nebo team-buildingové setkání, ve formě oblíbeného „hospodského kvízu“. Užijte si s námi jedinečnou 2 hodinovou týmovou vědomostně – vzdělávací hru na téma ekologie a redukce odpadu.

zero waste in work

Na co se můžete těšit:

5. Inspirativní přednášky

Inspirujte se, jak zredukovat odpad ve Vaší domácnosti / kanceláři. V 90 minutách Vám ukážeme proč a jak.

Z jakých témat si můžete vybírat:

6. Interní kampaně

Zpracujeme pro Vás interní komunikaci a kampaň na míru.

Na co se můžete těšit:

7. Doplňující aktivity

Nemůžete se zero waste akcí nabažit? Uspořádáme neotřelou akci pro vás i vaše děti. Vyměňte si oblečení s kolegy nebo si odpočiňte na filmovém večeru.

Co vás čeká:

Zažij zero waste v práci

Zaujala Vás naše nabídka, napište nám jana@zerowasters.cz

Zerowasters

Kontakt:

Jana Vaníčková

E-mail: jana@zerowasters.cz

Telefon: +420 602 144 800‬

Fakturační údaje

Zerowasters, z.ú., zapsaný u Městského soudu v Praze v oddílu U, vložce 1165, Spisová značka U 1165.
Sídlem Jílovská 1151/43, Braník, 14200 Praha 4. Identifikační číslo: 19577281 (nejsme plátci DPH)
Bankovní účet u Fio banka, a.s.: 202308046/2010